Перспективне меню

Перспективне меню на чотири тижні для учнів 1-4 класів на осінній період (2023р.)

Перспективне меню на чотири тижні для учнів 1-4 класів ГПД на осінній період (2023р.)

Перспективне меню на чотири тижні для учнів 5-11 класів на осінній період (2023р.)

Перспективне меню на чотири тижні на зимовий період для учнів 1-4 класів (за бюджетні кошти) на ІІ семестр 2022р.

Перспективне меню на чотири тижні на зимовий період для учнів 5-11 класів (за власні кошти) на ІІ семестр 2022р.

Перспективне меню на чотири тижні на зимовий період для учнів 1-4 класів  - ГПД(за власні кошти) на ІІ семестр 2022р.

Перспективне меню на чотири тижні для учнів 1-4 класів на І семестр 2021р (бюджетні кошти)

Перспективне меню на чотири тижні для учнів 5-11 класів на І семестр 2021р  (пільгових категорій)

Перспективне двотижневе меню (2020)