Проєкт „Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги“

«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

І етап змагань

Спортивне орієнтування

Завершили шкільний етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" змагання зі спортивного орієнтування. Учні змогли продемонструвати свою кмітливість, увагу та швидкість. Вітаємо переможців! Підтримуємо здоровий спосіб життя! Разом переможемо!

Черліденг

Яскраву композицію продемонструвала комада з черліденгу у рамках Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч". Учениці 5 класів Худяківського ліцею показали елементи танцю, спортивної гімнастики та акробатики. Вітаємо команду з успішним виступом! Разом переможемо!

Футзал

Всеукраїнські змагання "Пліч-о-пліч" у Худяківському ліцеї продовжуються. Тож 25 січня відбулось змагання із футзалу між командами 5 та 6 класів. Боротьба була завзятою і тримала глядачів та вболівальників у напруженні до останньої хвилини. Вітаємо переможців - збірну команду 5 класів! Разом переможемо!

Баскетбол

24 січня 2024 року у Худяківському ліцеї був проведений І етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу.  Завзято змагалися команди хлопців та дівчат 9-10 класів. У результаті запеклої боротьби перемогу здобули дівчата 10 класу та хлопці 9 класу. Вітаємо! Популяризуємо здоровий спосіб життя!

Разом до перемоги!

Волейбол

Худяківський ліцей долучаєтся до проєкту  «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». І етап змагань з волейболу пройшов у дружній атмосфері спортивного суперництва. Кожна команда здобула досвід і ще раз довела, що лише у єдності можлива перемога. Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися! Фотозвіт "Волейбол"

Про інформаційну пам’ятку щодо особливостей реалізації проєкту „Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги“