Заходи психологічної служби

Зустріч з другом

Годинна спілкування з психологом

" Мій ресурс, або як я піклуюсь про себе"

Дружній клас - який він? Що важливіше в класі дружба чи взаємоповага? Що таке прийняття особистих кордонів ?

1 червня - День захисту дітей

Корисні зустрічі

20 березня - Міжнародний день щастя

Практичним психологом була проведена година спілкування "Твоє життя - твій вибір" присвячена міжнародному дню щастя.  На занятті учні ділилися думками, що таке "щастя" , шукали складові щастя та дізналися деякі  факти про щастя. Діти прийшли до висновку, що щастя кожної людини знаходиться в її руках.

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

В нашій школі продовжуються зустрічі з практичним психологом та соціальним педагогом  для емоційноїи учнів. Для стабілізації психоемоційного стану потрібо знаходити важливі опори. Одним із таких опор може бути дім. На черговому  занятті з учнями початкової школи ми працювали із метофорою равлика. Ми обговорили, що дім, це не тільки стіни і дах, а це ще і атмосфера, яку ми самі створюємо. Тому дійшли, до висновку, що дім, там де ми. Із учнями середньої ланки грали в гру "Галопом по Европах" та розглянули ризики торгівлі людьми, що є дуже актуальним під час війни. А ще ми визначали коло нашої підтримки. Ми поговорили з дітьми, що вони є найбільшою підтримкою своїх батьків, а потім згадували тих людей,  які є їм підтримкою. Для когось це було легко, для когось трохи важче. Але кожна дитина знайшла свої "руки підтримки".