Профорієнтація

Профорієнтаційна поїздка до Київського університету культури (травень 2023)

Екскурсія на КП "Водоканал"

Онлайн заняття з профорієнтації для здобувачів освіти (квітень 2023)

День відкритих дверей у Черкаському Державному технологічному університеті 15.03.2023

Друзі!Запрошуємо вас взяти участь в онлайн марафоні "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього"💙💛. Це абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Марафон стартує з 21.02.2023 р.

✍️Для реєстрацї заповніть, будь ласка, гугл-форму. Посилання на групу "Профлайфхака..." у Фейсбуці з'явиться автоматично після заповнення форми! 👇

Учні 1 класу ще далекі від вибору професії, але профорієнтаційна робота повинна стати основою, на якій в подальшому будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів у старших класах. Профорієнтаційна робота з молодшими школярами має специфічний характер, там не ставиться ціль безпосередньо підвести учнів до вибору певної професії, а тільки підготувати основу для цього вибору. Заняття, що провела соціальний педагог Щекочіхіна В.В., пройшло весело: складали пазли, відгадували загадки та  мріяли про майбутнє.

«Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України».   Відеоролик

Обери свою професію правильно!

Профорієнтатор